לירן יקוטי במתיחה

(ביקרו 269 פעמים, 1 ביקורים היום)
לירן יקוטי – האתיופי והיולדת
24
04:41

לירן יקוטי – האתיופי והיולדת

אחד הקטעים החזקים והמצחיקים שתראו חחח !" האתיופי והיולדת " האחות במחלקת יולדות התפוצצה מצחוק ושימו לב מה היה שם חחח..בשם ה' נעשה ונצליח אמן.לירן יקוטי העמוד הרשמי (ביקרו 211 פעמים, 1 ביקורים היום)
לירן יקוטי – הערבי והפיצוץ
0
02:03

לירן יקוטי – הערבי והפיצוץ

במתיחה הבאה תתפוצצו מצחוק !!! " הערבי והפיצוץ "חבר ראה חבר עוצר בשולי הדרך ולידו רכבי יוקרה , הוא התקשר לשאול על פשר העניין ואני ( לירן) עניתי לשיחה במקום החבר…שימו לב מה היה בסוף. בשם ה' נעשה ונצליח. לירן יקוטי העמוד הרשמי (ביקרו 200 פעמים, 1 ביקורים היום)
לירן יקוטי – ברכה במרוקאית וילי וילי וילי
0
04:41

לירן יקוטי – ברכה במרוקאית וילי וילי וילי

וואוו על הצחוק🤣🤣לא תעמדו בזה, ברכה במרוקאית וילי וילי וילי ..החברים אירגנו לחתן זאת, צוחקים לידו והוא לא מרגיש חחח… החתן והכלה יוסי ונועה בן סעדון התרגשו לקבל טלפון מהמקובל המרוקאי,שימו לב מה הרב עשה לחתן בסוף המתיחה מזל טוב!!! בשם ה' נעשה ונצליח. לירן יקוטי העמוד הרשמי (ביקרו 446 פעמים, 1 ביקורים היום)
לירן יקוטי – חייל שים לב
5
03:40

לירן יקוטי – חייל שים לב

"פיפי מצחוק, המתיחה שתשבור אתכם מצחוק, חייל שים לב : סיסמתך היא כוסברה 3. שימו לב עד הסוף איך החייל הרוסי אכל אותה וחזר אחריי" חחח.. לירן יקוטי העמוד הרשמי (ביקרו 194 פעמים, 1 ביקורים היום)
לירן יקוטי – אודישן טלפוני
1
04:45

לירן יקוטי – אודישן טלפוני

"אחד הגדולים" אודישן טלפוני למתמודד לעונה החדשה של הכוכב הבא… מתחנו "זמר ענק" שהיה באודישן לכוכב הבא ושיחקתי אותה מההפקה….שמעו מה היה בסוף חחח… לירן יקוטי העמוד הרשמי (ביקרו 333 פעמים, 1 ביקורים היום)